Atstājiet savu telefona numuru
Vai zvaniet mums:
+371 27220805
Spiežot "Saņemt zvanu" jūs piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem

Signalizācijas

Drošības risinājums, kura nozīmi nedrīkst novērtēt par zemu.

Drošības risinājums, kura nozīmi nedrīkst novērtēt par zemu.

Izturīgas durvis un durvju slēdzenes jau sen vairs nevar uzskatīt par drošības garantiju. Diemžēl nesankcionētas iekļūšanas un zādzību statistika privātīpašumos ir diezgan iespaidīga, un visbiežāk paaugstinātas drošības durvis vai vērīgi mājas vai dzīvokļa kaimiņi izrādās pilnībā bezspēcīgi pret ļaundaru viltībām un atjautību. Nekad nevar zināt, kurā brīdī kāds no mums nokļūs zādzību upuru vidū. Vairums sāk aizdomāties par tādu drošības risinājumu kā apsardzes signalizācija tikai tad, kad nelikumīgā darbība jau paveikta, līdz tam naivi cerot, ka šāda situācija apies konkrēto personu ar līkumu. Tā vis nav.
Signalizācijas sistēmas
Drošības risinājums, kura nozīmi nedrīkst novērtēt par zemu.

Apsardzē – tikpat svarīga kā drošas durvis

Apsardzes signalizācija pretēji sabiedrībā izplatītam maldinošam uzskatam nav domāta tikai turīgiem cilvēkiem, biznesa objektiem vai valsts iestādēm. Nav svarīgi, cik vērtīgas lietas atrodas konkrētajā īpašumā – katram no mums IR ko zaudēt, tāpēc pārbaudīt savu veiksmi ir ļoti riskants un pat bezatbildīgs pasākums. Var droši apgalvot, ka signalizācija mūsdienās kļuvusi par tikpat būtisku vajadzību kā droša durvju slēdzene.

Ugunsdrošībā – efektīvākais preventīvais risinājums

Ne tikai ļaundari apdraud mūsu īpašumu. Vai tas būtu dzīvoklis, privātmāja, birojs, veikals, ražotne vai kāds cits privātais, valsts vai biznesa objekts – ugunsnelaime nešķiro nevienu un var piemeklēt visnegaidītākajā brīdī. Bojāti elektrības vadi, kaimiņu vai paša neuzmanība... – nekad nevar paredzēt, kas kļūs par ugunsgrēka cēloni. Un šajā ziņā līdz šim nekas nav uzrādījis tādu efektivitāti ugunsgrēku novēršanā vai tā seku mazināšanā kā ugunsdrošības signalizācija.

Gudrs ieguldījums drošai dzīvei

Padomājiet – vai jūs vēlaties justies droši par savu īpašumu un tajā esošajām vērtībām vienmēr un lai kur jūs atrastos? Tad, visticamāk, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas sistēmas būs viens no prātīgākajiem ieguldījumiem. Turklāt mūsdienās tās sastopamas visdažādākajās konfigurācijās un plašā cenu diapazonā, tāpēc ir vienkārši pieejamas ikvienam, kam rūp sava, tuvinieku un īpašuma drošība.

DEGRAN piedāvājumā ir uzticamas apsardzes un ugunsdrošības
sistēmas atbilstoši jebkuram budžetam.

Konsultējam par piemērotākajiem risinājumiem un ierīkojam visa veida signalizācijas sistēmas dzīvokļiem, mājām, birojiem, bāriem, veikaliem, rūpniecības un cita tipa objektiem.
Saņemt profesionālu konsultāciju
Spiežot "sūtīt", jūs piekrītat lietošanas noteikumiem un datu apstrādes politikai
SAITA KARTE
KONTAKTI
+371 67 331 143
+371 27 220 805
info@degran.lv
Ieriķu iela 20, Рига, LV-1084
Darba laiks:
Darba dienas: 9:00 - 18:00
St. / Sv.: brīvdienas
SEKOJIET MUMS
© 2020 SIA DEGRAN
© DEGRAN, SIA - drošības sistēmu risinājumi, 2019-2020